ברוכים הבאים לפוקוס משפטי, אתר התכנים המשפטיים.

באתר תמצאו תכנים משפטיים מגוונים ובכללם, מאמרים מבוססי פסיקה, מאמרים כלליים בנושאי דיני משפחה, נזיקין ורשלנות רפואית ובנושאים אזרחיים כללים.

באתר משובצים מאמרים מתחומי משפט שונים. חלקם מאמרים מבוססי פסיקה, חלקם מאמרים יזומים וראיונות בנושאים שונים. מטרת האתר בין היתר היא להנגיש מידע משפטי לטובת כולי עלמא. זאת, בין היתר, בדרך של מאמרים עם מומחים בתחומי המשפט הספציפיים ובתחומים הנושקים להם.

פוקוס משפטי מעלה כתבות ומאמרים בענייני משפחה, ירושות, צוואות, התנגדויות לצוואות, ייפוי כוח מתמשך בליווי אישי ומיצוי זכויות לגיל השלישי ובכלל. באתר אף מתארחים מרואיינים בתחומי משפט, חברה, רווחה ועוד העשויים להאיר באור נוסף את עולמו של כל אדם.

בעטיה של מלחמת חרבות ברזל, מביא פוקוס משפטי מאמרים עם מידע לציבור, כפי שעולה באתרי הממשלה בכל הנוגע למיצוי זכויות, כפי שפורסמו באתרים כאמור ומידע מפורט יותר בהמשך לפרסומים אלו.

  • מוזמנים להציע לנו נושאים למאמרים ובמידת העניין והצורך נפרסם מאמר בנושא.
  • ככל שעורך דין/אחר התראיין לכתבה באתר ומעויינ/ת כעת להסיר את הכתבה ניתן לפנות אלינו לכתובת המייל המצורפת בצור קשר ונסירה בהקדם האפשרי.

סרטונים קצרים בנושאי משפט שהפקנו לאחרונה, עם מסרים קצרים אבל רבי משמעות בנושא ייפוי כוח מתמשך, גישור, טובת הילדים בהליך גירושין. על כל אחד מהנושאים הללו נכתבו כבר פסקי דין ארוכים ונוקבים. לעיתים תמונה אחת, סרטון אחד שווים אלף מילים